Strona 1 z 1
Raport SIIS koordynaty GPS
:
śr sty 15, 2020 1:01 pm
autor: KolNet
W pyxisie koordynaty mają mieć łącznie 9 cyfr, w tegorocznym raporcie SIIS system wywala błąd że chce maksymalnie 8 cyfr długości/szerokości geograficznej, kiedy w Pyxisie usunę ostatnią cyfrę to program zastępuję ją zerem. Czy da się coś z tym zrobić? Czy pozostaje mi tylko ręczne poprawianie na stronie SIIS?
Re: Raport SIIS koordynaty GPS
:
pn sty 20, 2020 11:13 pm
autor: Pyxis
Uwzglednie zmiane formatu danych, ktora zrobilo sobie UKE.
Re: Raport SIIS koordynaty GPS
:
wt mar 31, 2020 12:08 am
autor: Pyxis
Nie widze, zeby format sie zmienil.
Poza wszystkim:
1) Pyxis uwzglednia w koordynatach 7 miejsc po przecinku dla dlugosci i szerokosci geograficznej (nie 8 )
2) Geolokalizacja nie jest wykorzystywana w raporcie SIIS a jedynie przy budowaniu pliku na GoogleMap
Re: Raport SIIS koordynaty GPS
:
wt mar 31, 2020 10:03 pm
autor: malyak
a czy dla węzła jest możliwość wpisania ko ordynatów ?
Re: Raport SIIS koordynaty GPS
:
wt mar 31, 2020 11:52 pm
autor: Pyxis
Na obecna chwile nie.